שלטי שימשונית – להעביר את המסר

שלטי שימשונית – להעביר את המסר שלטי חוצות הינם שלטים ענקיים שנועדו להעביר מסר פרסומי לקהל יעד. כיום, החומר הנפוץ ביותר להכנת שלטי חוצות הוא הויניל החלק. ההדפסה על הויניל יכולה להחזיק מעמד בכל מזג אוויר למשך שנים. חומר הויניל עמיד וניתן לקיפול או לגלגול ולאריזה לצורך העברתו ממקום אחד לאחר ללא שום בעיה. שמשונית הוא השם העברי לפרסום שלט מחומר הויניל.

שלטי פלריג – להגיע לכולם

שלטי חוצות הינם שלטים ענקיים שנועדו להעביר מסר פרסומי לקהל יעד. הצבת השלטים נעשית בדרך כלל במקומות ציבוריים כגון: צמתים, רחובות, כבישים וכו' שבהם יש תנועה רבה של העוברים ושבים (הולכי רגל, כלי רכב וכו'). שלטי חוצות סטטיים מציגים בדרך כלל מודעה אחת ועשויים מבד פלריג, שלטי הפלריג הינו אמצעי הפרסום הנפוץ ביותר וזאת ניכר מהיתרונות הבאים:

הדפסה דיגיטלית

הדפסה דיגטלית הינה שיטת הדפסה איכותית ונפוצה בכל העולם. ההדפסה הינה מהירה, גמישה, עלותה נמוכה ואיכותית שאין כמוה. הדפסה דיגיטאלית נעשית בקלות על היצע חומרים רחב, כגון: שמשונית, קנבס, רשת, מדבקות ויניל, אלומיניום דגלים, קאפה, פח, PVC, פרספקס ועוד. הדפסות דיגטליות עם רמת גימור גבוהה ביותר מבטיחה תוצאות יפות ואיכות גרפית ארוכת טווח ביותר עבור הלקוח.

שילוט משאיות ורכבים

הפקה על רכב והפקה על משאית הוא אחד הרעיונות היעילים ביותר של פרסום. אמצעי פרסום זה מבוקש ביותר שבאמצעותו מתקבלת גם חשיפה מרבית לקהל רחב של נהגים והולכי רגל וגם תודעת ציבור גבוהה לעסק שלך. בעת בחירת חברה שתבצע את ההדפסה על גבי שילוט מסוג זה יש לבחון את ניסיון החברה שכן פרסום כנ"ל דורש מומחיות ומקצועיות רבה ועל כן חשוב לבדוק שהחברה אכן מתמחה בתחום ולוקחת בחשבון פרמטרים כגון: סוג הרכב, חומרי הגלם, גודל וצבע, ואת ניסיון המומחה בהדבקת השלט על גבי הרכב, וכמובן נותנת את המחיר הכי משתלם.