שלטי שימשונית – להעביר את המסר
שלטי חוצות הינם שלטים ענקיים שנועדו להעביר מסר פרסומי לקהל יעד.
כיום, החומר הנפוץ ביותר להכנת שלטי חוצות הוא הויניל החלק.
ההדפסה על הויניל יכולה להחזיק מעמד בכל מזג אוויר למשך שנים.
חומר הויניל עמיד וניתן לקיפול או לגלגול ולאריזה לצורך העברתו ממקום אחד לאחר ללא שום בעיה.
שמשונית הוא השם העברי לפרסום שלט מחומר הויניל.
השמשונית הינה יריעה של חומר פלסטי גמיש PVC שעליו מבצעים את ההדפסה בצבעים מלאים ומרהיבים. ובד"כ הינה מיועדת לשילוט זמני הניתן לתליה כמעט בכל מקום. כאשר רוצים להדפיס שלט שמשונית מחתיכה אחת, רוחבו המקסימאלי יהיה עד 5 מטר (מעבר לכך מלחימים את השלט), אורכו לא מוגבל.
כרזות שמשונית מוצבות בעיקר במקום בו נחוץ פרסום זול ואספקה מהירה כפתרון זמני למקום שבו יוצב שלט קבוע מאוחר יותר. לדוגמא, באתר בנייה – שמשונית הוא השילוט המועדף ביותר.
שלט שמשונית הינו אמצעי פרסום נפוץ הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.
יתרונות שלטי שמשונית:
1. כרזה ענקית העשויה מויניל חלק – חומר איכותי, עמיד לאורך זמן ועלותו זולה לעומת החלופות.
2. נוח מאוד לשימוש – שלט השמשונית עשוי מפלסטי גמיש PVC הניתן לקיפול/ גלגול בשעת הצורך, העברתו ממקומות שונים וקשירה נוחה באמצעות יריעות השמשונית.
3. שלטי שמשונית עמידים בתנאים קשים ובכל תנאי מזג האוויר (שמש, רוח חזקה, גשם) וזאת גם בזכות יריעת השמשונית העשויה גם היא מ .PVC
4. שלטי שמשונית משמשים כשלטי חוצות במקומות שונים ומגוונים (חוצות העיר, כבישים, ירידים, גשרים, בתים, בניינים, גדרות, במות של כנסים, עמודים, מדרכות, מחלפים, כנסים, מגרשים ועוד).
5. הדפסת השמשונית בהדפסה דיגטלית צבעונית הינה מדויקת, איכותית וחלקה ובעת שמעצבים אותה ניתן להשתמש בתמונות, איורים וכדומה.
6. נוחות ההדפסה על גבי שמשונית:
• בחירת צורה בכל אורך ורוחב: השמשונית מגיעה עד מידת רוחב מקסימאלית של 5 מ' כאשר יותר מזה ניתן ליצור את השלט ע"י הלחמה בין הרצועות.
• מגוון רחב מאוד של צבעים העמידים בתנאי מזג האוויר.
• השמשונית מגיעה במשקלים שונים המתאימים לצרכים שונים: שמשונית עד 600 גרם מתאימה לבאנרים לתליה, למתיחה על קונסטרוקציה או מסגרות עץ.
• פיתוח בכל הגדלים, בהתאם לבקשתו של הלקוח.
יעדי הפרסום של שלטי שמשונית הינם: שימוש לקידום ופרסום של עסקים,
בעלי עסקים המעוניינים בשילוט למטרות פרסום שיוכלו להעביר את השלט ממקום למקום, מבצעי פרסום, תערוכות, קידום מטרות חשובות ועוד לכל מטרה.
בעת בחירת חברה שתבצע עבורנו את ההדפסה על גבי שמשונית, חשוב לוודא שהחברה תלווה אותנו לאורך כל השלבים, החל משלב התכנון ועד שלב ההדפסה.
לסיכום: כאשר דרושה כרזה איכותית שתעביר את המסר בצורה ברורה ותמשוך אליה את תשומת לב הנוכחים, כרזת שמשונית היא הפתרון המושלם.
ההדפסה נעשית באיכות גבוהה, המחיר הינו זול והפרסום מהיר.
בקיצור, השמשונית הינה אלטרנטיבה לכל בעלי העסקים שמחפשים פיתרון יעיל ולא יקר לפרסום על שלט.