שילוט משאיות ורכבים

הפקה על רכב והפקה על משאית הוא אחד הרעיונות היעילים ביותר של פרסום. אמצעי פרסום זה מבוקש ביותר שבאמצעותו מתקבלת גם חשיפה מרבית לקהל רחב של נהגים והולכי רגל וגם תודעת ציבור גבוהה לעסק שלך.

בעת בחירת חברה שתבצע את ההדפסה על גבי שילוט מסוג זה יש לבחון את ניסיון החברה שכן פרסום כנ"ל דורש מומחיות ומקצועיות רבה ועל כן חשוב לבדוק שהחברה אכן מתמחה בתחום ולוקחת בחשבון פרמטרים כגון: סוג הרכב, חומרי הגלם, גודל וצבע, ואת ניסיון המומחה בהדבקת השלט על גבי הרכב, וכמובן נותנת את המחיר הכי משתלם.

יש חברות שיציעו בנוסף להדפסה שרותים בתשלום נוסף כגון: הדבקה, גרפיקה, התקנה ושירות לקוחות.

שילוט על גבי משאית הינו פשוט משילוט על גבי רכבים שכן השילוט מונח על משטח ישר ובדר"כ אין ברגים בולטים ולכן ניתן להשתמש במדבקות עבות וזולות, אולם כאשר יש ברגים בולטים נשתמש במדבקות יותר יקרות שנוכל להדביק אותן טוב במיוחד באזור הברגים ושישמרו לטווח ארוך.
היעילות של שילוט משאיות ורכבים כאמצעי פרסום:

המשאיות מעבירות שעות רבות של נסיעה על הכביש, ועל כן אם הם יהפכו לפרסומת נעה הם יגדילו את הרווחיות של בעליהן.
עלות נמוכה לעומת חלופות הפרסום – אינו דורש תשלום על שטחי פרסום של שלטי חוצות או תשלום אגרה לרשויות, אלא עלות התקנה בלבד.
השקעה חד-פעמית ופרסום לאורך זמן.
התאמה לכל סוגי הרכבים.
חשיפה אדירה – פרסום באמצעות כלי רכב ומשאיות מושך את תשומת הלב יותר מכל אמצעי פרסום אחר וזאת הודות לכך שהוא נמצא בתנועה בכבישים ועל כן דורש מאיתנו מידת עירנות מסוימת ותשומת לב למתרחש סביבנו.
מתאים הן לעסק קטן והן לעסק גדול.
עיצוב בכל מיני צבעים ועמידות הצבע לאורך השנים.
ככל שהמדבקות יותר איכותיות, חזקות ועמידות כך הן יחזיקו לאורך זמן.

יעדי הפרסום של שילוט משאיות ורכבים הינם: מיתוג רכבים, קמפיין שיווקי, פרסום של עסקים, קידום מכירות, מבצעי פרסום ועוד לכל מטרה.
חשוב לזכור שהשילוט הנ"ל אינו רק פרסומי ומשמש גם כדי להבהיר את תפקידו של הרכב, לדוגמא רכב ביטחון.

לסיכום: אמצעי שילוט זה הינו אפקטיבי, זוהי החשיפה המושלמת בדרך המשתלמת ביותר. פוטנציאל גדול גלום בפרסום באמצעות משאיות וכלי רכב.
כלי הרכב חושפים את הפרסומת לקהל רחב של הנהגים והולכי הרגל וזאת בזכות שהרכב נמצא בתנועה והינו נייד ממקום למקום.

אם כך, ככל שיש לך פרסום על יותר ויותר רכבים כך הנוכחות והמודעות שלך בשטח גדלה ומכיוון שהפרסומת ניידת היא תיראה באזורים רבים בארץ עוד באותו היום.